bahnik_img_0047.jpg

doc. Mgr. et Mgr. Ing.Štěpán Bahník, Ph.D. 

samostatný vědeckovýzkumný pracovník

ORCID https://orcid.org/0000-0002-0579-6808

Studijní program:

Psychologie 

Kontakt: 

bahniks@seznam.cz

Konzultace: 

dle předchozí dohody 

Stručné CV

Je členem oddělení vědy a výzkumu na PVŠPS od roku 2017. Vystudoval podnikovou ekonomiku a management na FPH VŠE, psychologii na FF UK a biologii na PřF UK. Doktorské studium absolvoval na oddělení sociální psychologie na Julius-Maximilians-Universität Würzburg. Je členem Prague Laboratory for Experimental Social Sciences  (PLESS) a Centra vědy a výzkumu Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze, kde byl v roce 2023 jmenován docentem managementu a manažerské ekonomie. 

Odborně se zabývá psychologií usuzování a rozhodování, především pak morálním usuzováním, nečestností a zkreslením úsudků.

Osobní stránka

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Výzva k účasti na výzkumu

V rámci Oddělení vědy a výzkumu PVŠPS probíhá studie, jež má za cíl převést a standardizovat zahraniční metodu International Adaptive Personality Inventory. Ta je určena k orientačnímu posouzení patologie v oblasti osobnosti. Do studie nyní hledáme dobrovolníky, kteří by vyplnili dvakrát výše uvedený inventář. Vyplnění trvá cca 20-25 min a je zcela anonymní. V případě zájmu prosíme o vyplnění na stránkách https://iapi.formr.org/ . Studie může významným způsobem napomoci v diagnostice poruch osobnosti. 
V případě dotazů můžete využít email [javascript protected email] 

Za řešitelský tým, Mgr. Filip Havlík

 25. 11. 2021
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2022/23.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020