Psychoterapie a šamanismus 17 volných míst

_
s
Cena: 2 900 Kč
Snížená cena 2 350 Kč i Snížená cena platí pro studenty denního studia, nezaměstnané, matky na mateřské dovolené, matky samoživitelky a invalidní důchodce. V případě uplatnění slevy pošlete prosím kopii dokladu, který Vás ke slevě opravňuje.

Pro objednání se musíte přihlásit.
Pokud nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Lektor:

Mgr. Pavla Štěpničková

Termín 22.-23.3.2025 so (9:00-19:00) - ne (9:00-16:00)
Místo konání PVŠPS, Hekrova 805, Praha 4   (https://www.pvsps.cz/nase-skola/kontakty…)

Pro koho je seminář určen

  • Zájemce o staré spirituální techniky a šamanismus
  • Lidi, kteří chtějí porozumět svému vnitřnímu světu
  • Psychoterapeuty se zájmem o alternativní přístup v psychoterapii
  • Psychoterapeuty  se zájmem o muzikoterapii a relaxační techniky

Popis semináře

Dvoudenní seminář je koncipovaný převážně jako zážitkový, teorie je prokládána řadou praktických cvičení, součástí semináře je také ukázka šamanské léčby a léčení v kruhu.

Cílem semináře je jednak seznámit posluchače s psychoterapeutickým přístupem, který čerpá ze staré duchovní zkušenosti lidstva – šamanství  a jakým způsobem je možné jej zařadit do psychoterapeutické práce v naší západní kultuře, ale také zažít vlastní zkušenost s kontaktem s nekaždodenní realitou a svým vnitřním světem.

Co se na semináři dozvíte

  • Šamanismus jako prastará zkušenost lidstva a její aktuálnost v moderní psychoterapii
  • Šamanský stav vědomí - změněný stav vědomí, kterého se nejčastěji dosahuje pomocí monotónního zvuku. Jen tak jsme schopni oddělit naše vědomé Já, funkce a přání našeho Ega a být připraveni naslouchat a učit se prastaré a možná i věčné moudrosti uložené hluboko v nás.
  • Příklady šamanské léčby a využití v moderní individuální i skupinové psychoterapii
  • Zážitek kontaktu se svým vnitřním světem, se svojí silou a svým potenciálem
  • Způsob práce s intuitivní částí našeho mozku, s pravou hemisférou

Semináře, které je vhodné absolvovat před tímto seminářem

Pro tento seminář není potřeba mít žádné psychologické vzdělání ani žádné předchozí semináře. Doneste si prosím s sebou jen pohodlné oblečení, šátek na oči, karimatku a kámen ve velikosti pomeranče.

Profil lektora

Mgr. Pavla Štěpničková, vystudovala Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor jazyk český, hudební výchova a jazyk německý. Má za sebou psychoterapeutický výcvik Poradenství a psychoterapie zaměřená na klienta (PCA) a výcvik SUR. Absolvovala řadu seminářů FFSS EUROPE specializovaných na staré spirituální techniky léčby a tříletý nástavbový program šamanských technik ve Švýcarsku vedený Sandrou Ingerman. Má mnoholetou praxi s vedením relaxačních jazykových kurzů a seminářů zaměřených na osobnostní růst člověka formou aktivního nalézání jeho tvůrčích schopností. Má svoji soukromou praxi a rovněž pořádá workshopy zaměřené na šamanské meditace a voice therapy. Vlastní hudební tvorbu prezentovala na CD „Návrat ztracené duše“, vydaném v roce 2006 a na CD „Voices of Intuition“, vydaném v roce 2012 a 2CD „Land of soul“, vydaném v roce 2018.
Více zde.


Zpět