Intuitivní imaginace a síla záměru 18 volných míst

_
s
Cena: 2 900 Kč
Snížená cena 2 350 Kč i Snížená cena platí pro studenty denního studia, nezaměstnané, matky na mateřské dovolené, matky samoživitelky a invalidní důchodce. V případě uplatnění slevy pošlete prosím kopii dokladu, který Vás ke slevě opravňuje.

Pro objednání se musíte přihlásit.
Pokud nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Lektor:

Mgr. Pavla Štěpničková

Termín 11.-12.1.2025 so 9:00-19:00 - ne 9:00-16:00
Místo konání PVŠPS, Hekrova 805, Praha 4   (https://www.pvsps.cz/nase-skola/kontakty…)

Pro koho je seminář určen

  • Psychoterapeuty se zájmem o využití nových možností práce s imaginací v psychoterapii
  • Lidi, kteří chtějí porozumět svému vnitřnímu světu a nastolit vnitřní rovnováhu
  • Zájemce o staré spirituální techniky a nové možnosti relaxace

Popis semináře

Seminář je koncipovaný převážně jako zážitkový, teorie je prokládána řadou praktických imaginací, které jsou provázené hudbou, zpěvem a rytmem šamanského bubnu. Seznámíme se s novým způsobem meditace, kterou nevede slovem terapeut, ale přesně stanovený záměr a koncentrace na něj. Tématem našeho setkání bude tedy i síla záměru – naučíme se používat obrazotvornost a kreativní myšlení, jasně formulovat záměr ve svém životě a pracovat s tvůrčí energií.
Jasný záměr je vyjádření touhy, je to energie, která nás v životě nese, která živí naději a důvěru. Síla záměru je o koncentraci pozornosti na tuto energii, ale zároveň odevzdáním kontroly a všech očekávání.
Intuitivní imaginace vychází z tisícileté šamanské moudrosti, jak udržet rovnováhu mezi viditelným, hmotným vnějším světem a nehmatatelným, duchovním světem vnitřním na cestě k harmonii.

Co se na semináři dozvíte

  • Intuitivní imaginace jako nový způsob práce s intuicí a vnitřním světem
  • Šamanské principy udržení rovnováhy všech věcí jako prastará zkušenost lidstva, její aktuálnost a možnosti inspirace v moderní psychoterapii
  • Zážitek kontaktu se svým vnitřním světem, se svojí silou a svým potenciálem
  • Způsob práce s intuitivní částí našeho mozku, s pravou hemisférou, která je sídlem důvěry
  • Síla přesně stanoveného záměru, který spouští proces a přináší i odpovědi, koncentrace na záměr s vypuštěním kontroly a očekávání

Semináře, které je vhodné absolvovat před tímto seminářem

Pro tento seminář není potřeba mít žádné psychologické vzdělání ani žádné předchozí semináře. Doneste si prosím s sebou jen pohodlné oblečení, šátek na oči.

Profil lektora

Mgr. Pavla Štěpničková, vystudovala Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor jazyk český, hudební výchova a jazyk německý. Má za sebou psychoterapeutický výcvik Poradenství a psychoterapie zaměřená na klienta (PCA) a výcvik SUR. Absolvovala řadu seminářů FFSS EUROPE specializovaných na staré spirituální techniky léčby a tříletý nástavbový program šamanských technik ve Švýcarsku vedený Sandrou Ingerman. Má mnoholetou praxi s vedením relaxačních jazykových kurzů a seminářů zaměřených na osobnostní růst člověka formou aktivního nalézání jeho tvůrčích schopností. Má svoji soukromou praxi a rovněž pořádá workshopy zaměřené na šamanské meditace a voice therapy. Vlastní hudební tvorbu prezentovala na CD „Návrat ztracené duše“, vydaném v roce 2006 a na CD „Voices of Intuition“, vydaném v roce 2012 a 2CD „Land of soul“ (2018).
Více zde.


Zpět