Rogersovská psychoterapie 18 volných míst

_
s
Cena: 2 900 Kč
Snížená cena 2 350 Kč i Snížená cena platí pro studenty denního studia, nezaměstnané, matky na mateřské dovolené, matky samoživitelky a invalidní důchodce. V případě uplatnění slevy pošlete prosím kopii dokladu, který Vás ke slevě opravňuje.

Pro objednání se musíte přihlásit.
Pokud nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Lektor:

Saša Heidlerová a Eva Havrdová

Termín 11.-13.10.2024 pá 16:00-20:00; so 9:00-18:00; ne (9:00-13:00
Místo konání PVŠPS, Hekrova 805, Praha 4   (https://www.pvsps.cz/nase-skola/kontakty…)

Pro koho je seminář určen

  • Ty, kteří se chtějí naučit druhým lépe naslouchat
  • Lidi, kteří se chtějí lépe naučit vnímat své pocity při kontaktu s ostatními
  • Všechny, kteří se chtějí zdokonalit v mezilidských vztazích
  • Zájemce o  přístup zaměřený na člověka a výcvik v Rogersovské psychoterapii

Popis semináře

Seminář je určen těm, kteří chtějí poznat a zažít si tuto terapii v praxi, a to prostřednictvím diskuse, nácvikem terapeutických dovedností a hlavně zážitkové skupiny (sebezkušenosti). Celý seminář je zaměřen na konkrétní praktické prožitky i kreativní práci ve skupině. Jeho součástí jsou encounterové (zážitkové) skupiny i nácviky práce s klientem. Během semináře se účastnící budou učit nezkresleně přijímat vlastní prožívání, uvědomit si své slabé a silné stránky, pochopit, co je důvěra v klienta a jak ji umožnit klientovi pocítit i převzít odpovědnost za své chování.

Co se na semináři dozvíte

  • Jak empaticky naslouchat druhým
  • Základy teorie Rogersovské psychoterapie a podmínky psychoterapeutického vztahu
  • Zažijete si velkou i malou encounterovou (zážitkovou) skupinu
  • Vyzkoušíte si, jak vést terapeutický rozhovor, včetně nácviku odpovědí
  • Vyzkoušíte si, jak vypadá empatická laboratoř

Profil lektora

Eva Havrdová absolvovala studium rehabilitace a získala atestaci z fyzioterapie. Má 25 let praxe na Psychiatrické klinice VFN v Praze  v oblasti individuální a skupinové fyzioterapie, ergoterapie, psychoterapie i práce na Lince důvěry a výcvik v Rogersovské psychoterapii. Nyní má soukromou psychoterapeutickou a fyzioterapeutickou praxi.

Saša Heidlerová vystudovala po gymnáziu nástavbu - obor rehabilitační pracovnice. Absolvovala výcvik v rogersovské psychoterapii a poradenství, systematické supervizi (doc. Mikota) a 2-leté kurzy: práce s tělem v psychoterapii, neverbální techniky, supervize. Má také  roční zkušenost ve skupině rodičů drogově závislých. Největší zkušenosti si odnesla z praxe na psychiatrické klinice Ke Karlovu, kde pracovala 23 let na rehabilitačním oddělení jako terapeut a později jako individuální a skupinový psychoterapeut. Praxi má také na lince důvěry. Nyní má vlastní psychoterapeutickou praxi (individuální, párovou i skupinovou) a je dlouhodobou lektorkou kurzů.


Zpět