Psychoterapie dětí a dospívajících ONLINE 20 volných míst

_
s
Cena: 1 550 Kč
Snížená cena 1 250 Kč i Snížená cena platí pro studenty denního studia, nezaměstnané, matky na mateřské dovolené, matky samoživitelky a invalidní důchodce. V případě uplatnění slevy pošlete prosím kopii dokladu, který Vás ke slevě opravňuje.

Pro objednání se musíte přihlásit.
Pokud nemáte účet, můžete se zaregistrovat.

Lektor:

Mgr. Jan Kulhánek

Termín 20.3 .2025 (9:00-16:30)
Místo konání Online  

Seminář probíhá na platformě neveřejného vysílání na Youtube. Účastníci dostanou emailem odkaz, na který kliknou a dostanou se do kurzu přes počítač, mobilní telefon či tablet.
Kromě živého videa, ilustrativních obrázků a prezentací je aktivní chat, který slouží pro ohlášení účastníků a zejména pak k diskusi, kladení dotazů, připomínek a ke zpětné vazbě. Pro živý online diskuzní blok se využívá program ZOOM.

Pro koho je seminář určen

  • Pro psychology, psychoterapeuty
  • Pro další odborníky v oblasti duševního zdraví, kteří chtějí prohloubit své znalosti a dovednosti v práci s mladistvými klienty

Popis semináře

Během semináře se budeme věnovat specifikům psychoterapeutických přístupů vhodných pro děti a dospívající, efektivním technikám a metodám práce, stejně jako praktickým ukázkám a případovým studiím. Účastníci získají cenné poznatky o vývoji dětského a adolescentního mozku, roli rodiny v terapii a strategiích zvládání různých psychických problémů.

Co se na semináři dozvíte

 

Profil lektora

Klinický psycholog, psychoterapeut
Psychologické vzdělání: FFUK Praha, jednooborová psychologie, klinická atestace, funkční specializace v oboru klinická psychologie. Psychodynamický výcvik VIAP, supervizní výcvik ČIS, supervizor pro zdravotnictví a pomáhající profese, případová i týmová supervize
Praxe: Arteterapeut na Dětské psychiatrické klinice FN Motol, psycholog na DPK FN Motol, psycholog a psychoterapeut v Centru zrakových vad FN Motol. Dlouholetá spolupráce s Klubem duševního zdraví pro dospívající a dospělé psychiatrické pacienty při VFN Praha. 2006 – 2011 Vedoucí psycholog a psychoterapeut v Denním psychoterapeutickém sanatoriu Ondřejov (ambulance, vedení stacionářů, skupin, jiných programů pro pacienty s psychotickým onemocněním, rodinné terapie), nyní privátní zdravotnické zařízení PSYCHOTERAPIE ANDĚL. Lektorská činnost, zejména výukové bloky na PVŠPS. Člen ČIS, ČAP.


Zpět