salova_d.jpg

Mgr. et Mgr. Dita Sálová, Ph.D.

Studijní program: 

Psychologie

Vyučovaný předmět: 

Psychologie zdraví

Kontakt: 

dita.salova@gmail.com

Konzultace: 

po předchozí domluvě, PVŠPS Milánská 481 

Stručné CV

Vystudovala Ústav Dálného východu (školitel prof. O. Král), absolventka magisterského studia psychologie na PVŠPS. Zapsána mediátorka (2015), t.č. pracuje jako psycholog ve zdravotnictví (Dětská psychiatrická nemocnice Opařany) a pokračuje v atestační přípravě v klinické psychologii.

Držitelka certifikátu z akupunktury (IPVZ, 2011), kurzů CŽV DAMU Kreativní pedagogika - Dialogické jednání (2013) a Hlas jako individualita (2015), akreditovaného kurzu ericksonovské hypnózy (New York E. Milton Society for Psychoterapy and Hypnosis, 2019) ad. Věnuje se dějinám lékařského diskurzu v zemích Dálného východu (zejm. japonská medicína), psychosomatickému myšlení a psychologii zdraví.

 

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Výzva k účasti na výzkumu

V rámci Oddělení vědy a výzkumu PVŠPS probíhá studie, jež má za cíl převést a standardizovat zahraniční metodu International Adaptive Personality Inventory. Ta je určena k orientačnímu posouzení patologie v oblasti osobnosti. Do studie nyní hledáme dobrovolníky, kteří by vyplnili dvakrát výše uvedený inventář. Vyplnění trvá cca 20-25 min a je zcela anonymní. V případě zájmu prosíme o vyplnění na stránkách https://iapi.formr.org/ . Studie může významným způsobem napomoci v diagnostice poruch osobnosti. 
V případě dotazů můžete využít email [javascript protected email] 

Za řešitelský tým, Mgr. Filip Havlík

 25. 11. 2021
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2022/23.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020