niederlova.jpg

PhDr. Markéta Niederlová, Ph.D.

Studijní program:

Psychologie 

Vyučovaný předmět:

Speciální otázky psychodiagnostiky dětí a dospělých 

Kontakt: 

marketa.niederlova@ff.cuni.cz 

Konzultace: 

po předchozí e-mailové domluvě - PVŠPS Milánská 805

Stručné CV

Od roku 1999 odborný asistent na katedře psychologie FF UK, kde se podílí na výuce předmětů: Klinická psychologie, Diagnostika dospělých, Psychodiagnostická praktika a Sociálně interakční výcvik. Od roku 2011 poskytuje poradenské služby a krátkodobé intervence v rámci Psychologického poradenského centra při FF UK.

V rámci své soukromé praxe „Psychologické poradenství a diagnostika“ participuje na výběrových řízeních na pracovní pozice různých společností, rozvojových programech pro jedince nebo týmy a kariérovém poradenství. Dlouhodobě spolupracuje se společností Testcentrum Praha v rámci adaptace vybraných psychodiagnostických metod a rovněž je lektorkou kurzů.

Poslední články

_ud04955.jpg

S potěšením Vám oznamujeme, že Národní akreditační úřad schválil akreditace našeho bakalářského a navazujícího magisterského studijního programu Psychologie.
Úplné znění rozhodnutí naleznete zde  
Dále jsme obdrželi akreditaci bakalářského studijního programu Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii. Rozhodnutí naleznete zde
A nově i akreditaci navazujícího magisterského studijního programu Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii. Rozhodnutí naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Výzva k účasti na výzkumu

V rámci Oddělení vědy a výzkumu PVŠPS probíhá studie, jež má za cíl převést a standardizovat zahraniční metodu International Adaptive Personality Inventory. Ta je určena k orientačnímu posouzení patologie v oblasti osobnosti. Do studie nyní hledáme dobrovolníky, kteří by vyplnili dvakrát výše uvedený inventář. Vyplnění trvá cca 20-25 min a je zcela anonymní. V případě zájmu prosíme o vyplnění na stránkách https://iapi.formr.org/ . Studie může významným způsobem napomoci v diagnostice poruch osobnosti. 
V případě dotazů můžete využít email [javascript protected email] 

Za řešitelský tým, Mgr. Filip Havlík

 25. 11. 2021
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2021/22.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020