hanka_2018_uprav_kopie.jpg

PhDr. Hana Georgi, Ph.D.

Prorektorka pro vědu a výzkum PVŠPS
Vedoucí oddělení vědy a výzkumu


ORCID https://orcid.org/0000-0002-2332-0934

Kontakt:

e-mail: hana.georgi@pvsps.cz
telefon: 274 774 326
              777 942 424

Úřední hodiny:

PVŠPS Milánská (dle dohody)

PhDr. Hana Georgi, Ph.D. studovala klinickou psychologii na FF UK v Praze. Od dob pregraduálního studia se věnuje především problematice kognitivních funkcí u starší populace, a to jako výzkumník v Psychiatrickém centru Praha, posléze v Národním ústavu duševního zdraví. Je lektorkou České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging a zakládající členkou Sekce geropsychologie Českomoravské psychologické společnosti. Od roku 2012 pořádá mezioborovou vědeckou konferenci Stárnutí. Na PVŠPS působí od roku 2020 ve funkci vedoucí oddělení vědy a výzkumu, od října 2020 byla jmenována prorektorkou pro vědu a výzkum PVŠPS.

 

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Stopy naší činnosti ve světě

Doc. Radek Trnka poskytl rozhovor o domorodých konceptech vědomí pro web The Fabric of Folklore.

V odpovědi na poslední otázku zmínil i právě probíhající výzkum šamanských technik v psychoterapii, na kterém se podílejí naši studenti.

26.2.2024


Studie našich kolegů Radmily Lorencové a Radka Trnky "Variability in Cultural Understandings of Consciousness: A Call for Dialogue with Native Psychologies” budí zájem na mezinárodní scéně. Podle jejich zjištění jsou domorodé koncepty vědomí často vztahové a neoddělitelné od environmentálních a náboženských konceptů. Překvapivě se ukázalo, že domorodé chápání globálního vědomí není v protikladu k vědomí lokálnímu.

Více si přečtěte v tiskové zprávě na MedicalXpress.

1. 10. 2023
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2024/25.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020