prokes.jpeg

Ing. Vít Prokeš, MBA

Studijní programy: 

Psychologie, Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii

Vyučovaný předmět: 

Ekonomie

Kontakt: 

prok@email.cz

Konzultace: 

dle předchozí domluvy, PVŠPS Hekrova 805

Stručné CV

2000 – 2001: Institut oceňování majetku (VŠE), tržní oceňování podniků; od 1995 Makléřská licence č. 102/76 850/95 Ministerstva financí ČR; 1993 – 1994: Prague International Business School (založena Vysokou školou ekonomickou v Praze spolu s nadací pro manažerská studia a dalšími obchodními školami) titul MBA; 1980 – 1984: Vysoká škola ekonomická v Praze, fakulta zahraničního obchodu (titul Ing.). Od roku 2005 pracuje ve společnosti KONTROL-INSPEKT, spolupráce s bankami Exportní a garanční pojišťovnou při kontrole zahraničních vývozních úvěrů, kontrole technologií a dodržování investičních harmonogramů. 2000 – 2004: Spolupráce s SGS Česká republika s.r.o. jako finanční expert. Finanční kontroly a analýzy, spolupráce s ČEB, EGAP a Českou konsolidační agenturou. 1984 – 1990: INSPEKTA podnik pro kontrolu zboží v zahraničním obchodě strojírenská skupina; Vedoucí obchodního referátu pro kontrolu strojů; Spolupráce s SGS Ženeva, Cotecna Inspection Geneva, Bureau Veritas, Caleb Brett, Jugoinspekt Rijeka; kontrola obráběcích strojů nástrojů, tlakových nádob, zdvihacího a elektrického zařízení.

 

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Výzva k účasti na výzkumu

V rámci Oddělení vědy a výzkumu PVŠPS probíhá studie, jež má za cíl převést a standardizovat zahraniční metodu International Adaptive Personality Inventory. Ta je určena k orientačnímu posouzení patologie v oblasti osobnosti. Do studie nyní hledáme dobrovolníky, kteří by vyplnili dvakrát výše uvedený inventář. Vyplnění trvá cca 20-25 min a je zcela anonymní. V případě zájmu prosíme o vyplnění na stránkách https://iapi.formr.org/ . Studie může významným způsobem napomoci v diagnostice poruch osobnosti. 
V případě dotazů můžete využít email [javascript protected email] 

Za řešitelský tým, Mgr. Filip Havlík

 25. 11. 2021
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2022/23.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020