kotova.jpg

PhDr. Magdalena Koťová, Ph.D.

Studijní programy:

Psychologie, Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii

Vyučované předměty:

Studijní komunita, Supervidovaná odborná praxe; Základy obecné psychopatologie 

Kontakt: e-mail: 

magdalena.kotova@gmail.com 

Konzultace:

dle dohody

Stručné CV

Vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK v Praze (2006), na téže katedře dokončila v roce 2014 doktorské studium klinické psychologie, zabývá se především tématem agorafobie a jiných úzkostných poruch. Absolvovala sebezkušenostní část výcviku v rodinné a systemické terapii (RC Motol) a psychoterapeutický výcvik  modelu SUR (pod vedením P. Hellerové a S. Hubálka). Má dokončeno komplexní psychoterapeutické vzdělání (2015). Je odbornou asistentkou na PVŠPS v Praze, v minulosti pracovala mimo jiné ve VRÚ Slapy nad Vltavou. V současné době působí jako psychoterapeutka na klinice AmbiCare, věnuje se psychoterapii dospělých.

 

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Výzva k účasti na výzkumu

V rámci Oddělení vědy a výzkumu PVŠPS probíhá studie, jež má za cíl převést a standardizovat zahraniční metodu International Adaptive Personality Inventory. Ta je určena k orientačnímu posouzení patologie v oblasti osobnosti. Do studie nyní hledáme dobrovolníky, kteří by vyplnili dvakrát výše uvedený inventář. Vyplnění trvá cca 20-25 min a je zcela anonymní. V případě zájmu prosíme o vyplnění na stránkách https://iapi.formr.org/ . Studie může významným způsobem napomoci v diagnostice poruch osobnosti. 
V případě dotazů můžete využít email [javascript protected email] 

Za řešitelský tým, Mgr. Filip Havlík

 25. 11. 2021
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2022/23.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020