jelinkova.jpg

PhDr. Iveta Jelínková, MBA

Studijní program:

Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii

Vyučované předměty:

Sociální komunikace, Standardy kvality sociálních služeb; Studijní komunita, Supervidovaná odborná praxe; Seminář k praxi

Kontakt:

e-mail: jivetaj@centrum.cz 

Konzultace: 

pá., so. (časy dle předchozí domluvy), PVŠPS Milánská 471

 

Stručné CV

Komunitní vedoucí studentů bakalářského studia sociální práce. Sociální pracovník, psychoterapeut. Vzdělání: Pražská vysoká škola psychosociálních studií - Sociální práce a sociální politika, obor Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii. Psychodynamický výcvik a Výcvik systemické rodinné a párové psychoterapie.

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Výzva k účasti na výzkumu

V rámci Oddělení vědy a výzkumu PVŠPS probíhá studie, jež má za cíl převést a standardizovat zahraniční metodu International Adaptive Personality Inventory. Ta je určena k orientačnímu posouzení patologie v oblasti osobnosti. Do studie nyní hledáme dobrovolníky, kteří by vyplnili dvakrát výše uvedený inventář. Vyplnění trvá cca 20-25 min a je zcela anonymní. V případě zájmu prosíme o vyplnění na stránkách https://iapi.formr.org/ . Studie může významným způsobem napomoci v diagnostice poruch osobnosti. 
V případě dotazů můžete využít email [javascript protected email] 

Za řešitelský tým, Mgr. Filip Havlík

 25. 11. 2021
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2022/23.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020