janata_h..jpg

MUDr. Hana Janata, CSc.


Studijní programy: 

Psychologie, Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii

Vyučované předměty:

Biologie, anatomie a fyziologie I a II pro program psychologie; Zdraví a nemoc I a II pro program sociální práce; 

Kontakt:

PVŠPS Hekrova 805, e-mail: defyyana@gmail.com

Konzultace:

PVŠPS Hekrova 805 – po předchozí domluvě

Stručné CV

Lékařská  fakulta  ( nyní  3. LF UK), všeobecné lékařství, absolutorium v r. 1983, poté interní aspirantura, disertační práce  na téma vliv  světla a osvětlení  na  fyziologické  a psychologické  funkce obhájena v r. 1989,  pokračuje vědecká práce  v  Státním zdravotním ústavu - výzkum, publikační a přednášková  činnost v oblasti sick  building syndrom. V r. 1998 touha  po změně, OSVČ - konzultace, lektorská a  publikační  činnost pro odbornou  veřejnost, poté vedoucí odboru  životního prostředí na ÚMČ Praha 8 a po 4 letech práce  na  komunální úrovni  v r. 2003  pokorně zpět do Státního zdravotního ústavu  na  pozici koordinátora EU  projektů v oblasti nerovností  ve zdraví. Toto téma prochází celým dalším působením konkretizováno  na  práci  s populacemi  ohroženými  chudobou a sociálním vyloučením. Na podzim 2019 ukončena aktivní kariéra ve Státním zdravotním  ústavu. Po absolvování  certifikovaného kurzu lektor tance v r. 2018 výuka moderního tance  pro  děti, konzultace pro  projekt   Efektivní podpora  zdraví pro osoby  ohrožené  chudobou a sociálním  vyloučením.

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Výzva k účasti na výzkumu

V rámci Oddělení vědy a výzkumu PVŠPS probíhá studie, jež má za cíl převést a standardizovat zahraniční metodu International Adaptive Personality Inventory. Ta je určena k orientačnímu posouzení patologie v oblasti osobnosti. Do studie nyní hledáme dobrovolníky, kteří by vyplnili dvakrát výše uvedený inventář. Vyplnění trvá cca 20-25 min a je zcela anonymní. V případě zájmu prosíme o vyplnění na stránkách https://iapi.formr.org/ . Studie může významným způsobem napomoci v diagnostice poruch osobnosti. 
V případě dotazů můžete využít email [javascript protected email] 

Za řešitelský tým, Mgr. Filip Havlík

 25. 11. 2021
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2022/23.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020