ivo_hrdina.jpg

PhDr. Ivo Hrdina

Studijní program:

Psychologie

Vyučovaný předmět: 

Psychologie práce, organizace a řízení, Manažerská psychologie

Kontakt: 

ivo.hrdina@gmail.com

Konzultace:

Dle domluvy - emailem

Stručné CV

Vystudoval psychologii na FF UP v Olomouci, v rigorózní práci se zaměřoval na problematiku stresu u manažerů. Pracoval jako vedoucí psycholog bezpečnostního sboru. Má více jak tříletou zkušenost v pozici HR manažera v organizaci o stovkách zaměstnanců. V nedávné době podnikl Sabbatical kolem světa a po návratu založil s partnery společnost JuiceUP, která se zaměřuje na Employee Engagement a rozvíjí organizace a lidi, kteří je tvoří. Je certifikovaným koučem ICF, pravidelně přednáší na konferencích a vede rozvojové kurzy v ČR i zahraničí. Ve volném čase se rád věnuje sportu, miluje hory a nejlépe si odpočine s batohem na zádech při několikadenním treku.

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Stopy naší činnosti ve světě

Doc. Radek Trnka poskytl rozhovor o domorodých konceptech vědomí pro web The Fabric of Folklore.

V odpovědi na poslední otázku zmínil i právě probíhající výzkum šamanských technik v psychoterapii, na kterém se podílejí naši studenti.

26.2.2024


Studie našich kolegů Radmily Lorencové a Radka Trnky "Variability in Cultural Understandings of Consciousness: A Call for Dialogue with Native Psychologies” budí zájem na mezinárodní scéně. Podle jejich zjištění jsou domorodé koncepty vědomí často vztahové a neoddělitelné od environmentálních a náboženských konceptů. Překvapivě se ukázalo, že domorodé chápání globálního vědomí není v protikladu k vědomí lokálnímu.

Více si přečtěte v tiskové zprávě na MedicalXpress.

1. 10. 2023
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2024/25.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020