ivo_hrdina.jpg

PhDr. Ivo Hrdina

Studijní program:

Psychologie

Vyučovaný předmět: 

Psychologie práce, organizace a řízení, Manažerská psychologie

Kontakt: 

ivo.hrdina@gmail.com

Konzultace:

Dle domluvy - emailem

Stručné CV

Vystudoval psychologii na FF UP v Olomouci, v rigorózní práci se zaměřoval na problematiku stresu u manažerů. Pracoval jako vedoucí psycholog bezpečnostního sboru. Má více jak tříletou zkušenost v pozici HR manažera v organizaci o stovkách zaměstnanců. V nedávné době podnikl Sabbatical kolem světa a po návratu založil s partnery společnost JuiceUP, která se zaměřuje na Employee Engagement a rozvíjí organizace a lidi, kteří je tvoří. Je certifikovaným koučem ICF, pravidelně přednáší na konferencích a vede rozvojové kurzy v ČR i zahraničí. Ve volném čase se rád věnuje sportu, miluje hory a nejlépe si odpočine s batohem na zádech při několikadenním treku.

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Výzva k účasti na výzkumu

V rámci Oddělení vědy a výzkumu PVŠPS probíhá studie, jež má za cíl převést a standardizovat zahraniční metodu International Adaptive Personality Inventory. Ta je určena k orientačnímu posouzení patologie v oblasti osobnosti. Do studie nyní hledáme dobrovolníky, kteří by vyplnili dvakrát výše uvedený inventář. Vyplnění trvá cca 20-25 min a je zcela anonymní. V případě zájmu prosíme o vyplnění na stránkách https://iapi.formr.org/ . Studie může významným způsobem napomoci v diagnostice poruch osobnosti. 
V případě dotazů můžete využít email [javascript protected email] 

Za řešitelský tým, Mgr. Filip Havlík

 25. 11. 2021
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2022/23.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020