ruzickova_j.s..jpg

Mgr. Jana Sláva Růžičková, B.A.

Studijní programy:

Psychologie

Vyučované předměty:

Psychopatologie dětí a dospívajících

Kontakt:

jana.ruzickova11@seznam.cz

Konzultační hodiny: 

dle předchozí domluvy

Stručné CV

Vystudovala psychologii na University of New York in Prague (B.A.) a na Universitě Palackého v Olomouci (Mgr.). V současnosti pracuje jako klinická psycholožka v soukromém zdravotnickém zařízení Psychoterapie Anděl.
Předchozí praxe zahrnuje působení na Lince Bezpečí, v Krizovém centru J.J. Pestalozziho a ve FN Plzeň (Dětská a Psychiatrická klinika).
Dlouhodobě pracuje s dětmi. Má výcvik v Montessori metodě vzdělávání pro děti ve věku 3-6 let z Princetonu v New Jersey (PCTE). V terapeutické praxi vychází z přístupu PCA - absolvovala výcvik v Českém institutu PCA Brno.

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Výzva k účasti na výzkumu

V rámci Oddělení vědy a výzkumu PVŠPS probíhá studie, jež má za cíl převést a standardizovat zahraniční metodu International Adaptive Personality Inventory. Ta je určena k orientačnímu posouzení patologie v oblasti osobnosti. Do studie nyní hledáme dobrovolníky, kteří by vyplnili dvakrát výše uvedený inventář. Vyplnění trvá cca 20-25 min a je zcela anonymní. V případě zájmu prosíme o vyplnění na stránkách https://iapi.formr.org/ . Studie může významným způsobem napomoci v diagnostice poruch osobnosti. 
V případě dotazů můžete využít email [javascript protected email] 

Za řešitelský tým, Mgr. Filip Havlík

 25. 11. 2021
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2022/23.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020