hanka_2018_uprav_kopie.jpg

PhDr. Hana Georgi, Ph.D.

Prorektorka pro vědu a výzkum PVŠPS
Vedoucí oddělení vědy a výzkumu


ORCID https://orcid.org/0000-0002-2332-0934

Kontakt:

e-mail: hana.georgi@pvsps.cz
telefon: 274 774 326
              777 942 424

Úřední hodiny:

PVŠPS Milánská (dle dohody)

PhDr. Hana Georgi, Ph.D. studovala klinickou psychologii na FF UK v Praze. Od dob pregraduálního studia se věnuje především problematice kognitivních funkcí u starší populace, a to jako výzkumník v Psychiatrickém centru Praha, posléze v Národním ústavu duševního zdraví. Je lektorkou České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging a zakládající členkou Sekce geropsychologie Českomoravské psychologické společnosti. Od roku 2012 pořádá mezioborovou vědeckou konferenci Stárnutí. Na PVŠPS působí od roku 2020 ve funkci vedoucí oddělení vědy a výzkumu, od října 2020 byla jmenována prorektorkou pro vědu a výzkum PVŠPS.

 

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Výzva k účasti na výzkumu

V rámci Oddělení vědy a výzkumu PVŠPS probíhá studie, jež má za cíl převést a standardizovat zahraniční metodu International Adaptive Personality Inventory. Ta je určena k orientačnímu posouzení patologie v oblasti osobnosti. Do studie nyní hledáme dobrovolníky, kteří by vyplnili dvakrát výše uvedený inventář. Vyplnění trvá cca 20-25 min a je zcela anonymní. V případě zájmu prosíme o vyplnění na stránkách https://iapi.formr.org/ . Studie může významným způsobem napomoci v diagnostice poruch osobnosti. 
V případě dotazů můžete využít email [javascript protected email] 

Za řešitelský tým, Mgr. Filip Havlík

 25. 11. 2021
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2022/23.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020