bezdicek.jpeg

Doc. Mgr. Ondřej Bezdíček, Ph.D.

ORCID https://orcid.org/0000-0002-5108-0181

 

Studijní programy: 

Psychologie, Psychologie, Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii

Vyučované předměty: 

obecná psychologie, fyziologická psychologie, neuropsychologie

Kontakt: 

Laboratoř neuropsychologie J. Diamanta, Neurologická klinika a Centrum klinických neurověd, 1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova a Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, Kateřinská 30, 128 21, Praha 2, tel.: 224 965 514, mobil: 774 895 795, e-mail: ondrej.bezdicek@gmail.com

Konzultace: 

každé pondělí 15–18 h. Kateřinská 30 a čtvrtek Hekrova 805, 15–18 h dle domluvy

Stručné CV

Doc. Mgr. O. Bezdíček, PhD. studoval pregraduálně na FF UK v Praze a Universität Leipzig psychologii, poté neurovědy na 1. LF UK, kde zakončil studium PhD. Postdoktorský trénink absolvoval v Centru klinických neurověd a na Neurologické klinice 1. LF UK. V r. 2016 založil s T. Nikolaiem Diamantovu neuropsychologickou laboratoř. V r. 2018 dostal od International Neuropsychological Society cenu INS Early Career Award  za vědecký přínos neuropsychologii. Základním tématem jeho výzkumu je kognitivní porucha u Parkinsonovy nemoci a neurovědní výzkum lidské paměti.

Poslední články

_ud04955.jpg

Přijímáme přihlášky pro akademický rok 2023/2024 v akreditovaných studijních programech:

Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Psychologie.
Bakalářský a navazující magisterský studijní program 
Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

Bližší informace k přihlášení naleznete zde


Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet rozhovor našeho kolegy Radka Trnky pro @PsychToday. Spolu s @drjamieaten, který rozhovor vedl, se dotkli mnoha témat od první vlny COVID-19 v ČR, přes znovunalezení pobytu v přírodě, které nám přinesla karanténa, rostoucí důležitosti fyzické a psychické odolnosti až po kvantovou antropologii.

Celý rozhovor čtěte ZDE 

30. 6. 2020

Výzva k účasti na výzkumu

V rámci Oddělení vědy a výzkumu PVŠPS probíhá studie, jež má za cíl převést a standardizovat zahraniční metodu International Adaptive Personality Inventory. Ta je určena k orientačnímu posouzení patologie v oblasti osobnosti. Do studie nyní hledáme dobrovolníky, kteří by vyplnili dvakrát výše uvedený inventář. Vyplnění trvá cca 20-25 min a je zcela anonymní. V případě zájmu prosíme o vyplnění na stránkách https://iapi.formr.org/ . Studie může významným způsobem napomoci v diagnostice poruch osobnosti. 
V případě dotazů můžete využít email [javascript protected email] 

Za řešitelský tým, Mgr. Filip Havlík

 25. 11. 2021
news-2.jpg

Přijímáme přihlášky na Pražskou psychoterapeutickou fakultu na školní rok 2022/23.

Víkendové studium v rámci celoživotního vzdělávání pro odborníky i veřejnost. Informace o studiu na PPF najdete zde, informace k přihlášení zde

31. 3. 2020